Viikko-ohjelma


Maanantai

11:00-12:30 Hathajooga -Salla- 4.krs 

11:00-12:00 Pilates perustaso -Emma- 2.krs  21.1. Mimmi

17:00-18:00 Pilates keskitaso -Emma- 4.krs

17:15-18:45 Astangajooga -Miisa/parill. vkot, Lana/paritt. vkot - 2.krs

17:30-19:00 Äitiysjooga -Kirsi- 4.krs Hoiva Shanti Seuraava synnytysvalmennus 28.1.

18:15-19:15 Pilates alkeistaso -Emma- 4.krs

19:00-20:30 Astangajoogan alkeiskurssi -Miisa- 2.krs  Helmikuun alkeiskurssi starttaa 6.2. Ilmoittaudu mukaan! -> info@jooga.fi   

19:15-20:45 TRE - Tension Releasing Exercise -Paula- 4.krs Hoiva Shanti 

Uusi tunti 7.1. alkaen! 19:30-21:00 Lempeä hatha -Marjaana- 4.krs  21.1. Emilia

 

 

Ylös


Tiistai

11:00-12:30 Hathajooga -Emilia- 2. kerros 

11:15-12:15 Vauva & vanhempi -jooga -Jenny- 4. kerros (ohjaus 11:15-12) 

12:30-14:00 Äitiysjooga -Jenny- 4. kerros 

13:00-14:30 Seniorijooga -Kylli- 2. kerros 

16:45-17:45 Hathajooga -Emilia- 4. kerros

17:00-18:00 Astangajooga aloittelijoille -Lana (parill. vkot) / Miisa (paritt. vkot) 2. kerros

18:00-19:30 Dynaaminen hatha -Kylli- 4. kerros 

18:00-19:30 Raja-jooga -Taavi- 4. krs Hoiva Shanti  15.1.

18:15-19:15 Pilates perustaso -Terhi- 2. kerros 

19:15-20:45 Virtaava kehonhuolto -Tarja- Hoiva Shanti 4. kerros

19:30-21:00 Yin-jooga -Marjaana- 2. kerros 15.1. Miisa

19:30-21:00 Joogafilosofia (Bhagavad Gita) luento (10€) -Taavi- 4. krs Hoiva Shanti 15.1.

19:45-21:15 Hathajooga -Kylli- 4. kerros 

 

Ylös


Keskiviikko

11:00-12:00 Lempeä Pilates -Terhi- 2 kerros

11:00-12:30 Hathajooga -Lana- 4 kerros  

17:15-18:45 Kundaliinijooga -Jivan Mukta- 2. kerros 16.1. Liv Avtar

18:00-19:30 Hathajooga -Kylli- 4. kerros 

19:00-20:30 Lempeä Astanga -Miisa- 2. kerros

19:00-20:30 GYROKINESIS (eng.) -Jessica- Hoiva Shanti 4. kerros 16.1. EI tuntia

19:45-22:00 Alkeiskurssi -Kylli- 4. kerros  Helmikuun alkeiskurssi starttaa ke 6.2. Ilmoittaudu mukaan! -> info@jooga.fi

 

 

 

Ylös


Torstai

9:45-10:45 Pilates perustaso -Emma- 2.kerros

11:15-12:15 Äiti+vauva Jooga 2kk-12kk -Kirsi- 2. kerros

11:00-12:30 Hathajooga -Kylli- 4. kerros 

12:30-14:00 Äitiysjooga -Kirsi- 2.kerros

17:00-18:00 Pilates alkeistaso -Terhi - 2. kerros 

17:15-18:45 Hathajooga -Kylli- 4. kerros

18:15-19:45 Dynaaminen hatha -Lana- 2.kerros Huom! Uusi aika ja paikka! 

19:15-20:45 Yin-Jooga -Marjaana- 4. kerros  17.1. Miisa

20:00-21:00 Sound healing -Almer- 2. kerros  17.1., 7.2., 28.2., 21.3., 11.4. 

 

 

Ylös


Perjantai

11:00-12:30 Hathajooga -Marjaana- 4. kerros 18.1. Lana

17:00-18:30 Lempeä astanga -Miisa- 4. kerros Hoiva Shanti

17:00-18:30 Hathajooga -Marjaana- 4. kerros 18.1. Emilia

19:00-20:30 Yin-jooga -Marjaana- 4. kerros  18.1. Miisa

19:00-21:00 Amma-ilta: Henkisiä lauluja, meditaatio, mantroja. Hoiva Shanti, 4. kerros, vapaa pääsy

 

 

 

Ylös


Lauantai

10:45-12:15 Dynaaminen hathajooga -Sanna- 4. kerros 

12:30-14.00 Äitiysjooga -Sanna- 4. kerros 

14:15-15:45 Astangajooga -Miisa- 4.kerros  

16:00-17:30 Yin-jooga -Miisa- 4.kerros

 

Ylös


Sunnuntai

11:00-12:30 Jooga+pilates -Kati- 4. krs 

13:00-15:00 Sound Healing -Almer- 4. krs  20.1., 10.2., 17.3., 14.4.

17:00-18:30 Virtaavaa kehonhuoltoa -Tarja- 4. krs  

17:00-20:00 Amma-ilta: henkisiä lauluja, mediataatio, mantroja. Hoiva Shanti 4. krs, vapaa pääsy.

19:00-21:00 Yin- jooga -Marjaana- 2. krs 20.1. Eva

19:00-20:30 Hathajooga -Kylli- 4. krs 

 

Ylös